Розробка корпоративного сайту для проєкту гуманітарної допомоги HELP UKRAINE 22

Завдання

HELP UKRAINE 22 - проєкт гуманітарної допомоги українцям, що постраждали внаслідок війни.

Завдання команди mc design полягало у створенні зрозумілого і функціонального сайту.

Сайт, максимально зручний для партнерів, благодійників і тих, хто потребує допомоги.

Процес

Найбільшу увагу в розробці сайту для благодійної організації приділено доступності і зручності для будь-якого користувача. Для цього було інтегровано необхідні форми для донатів та заявок під кожну категорію користувача сайту. Розроблено інтерактивну мапу України для звітності по проєктах з різних регіонів країни.

Працюючи з громадськими організаціями треба враховувати специфіку їх роботи, відкритість даних зі збереженням таємниці деяких даних, тож перед початком роботи було проведено аналіз законодавства щодо роботи таких організацій та вимог компаній-партнерів, що співпрацюють із HU22.

Результат

Сайт для HU22 працює на власній інноваційній платформі від студії mc design. На сайті інтегровано сторінки соціальних мереж, форми для реєстрації та заявок на допомогу, а також форму для переказу благодійних внесків, що розроблена Donorbox. А студія mc design бере на себе відповідальність за коректність роботи та захищеність системи на сайті.

Сайт виконаний англійською мовою та адаптований під усі мобільні пристрої.

З початком роботи сайту HU22 ми продовжуємо працювати над інформаційним наповненням: актуалізувати, редагувати, доповнювати інформацію на сторінках, зокрема новини сайту.

Дивіться також:

На тему: сайт для некомерційної організації, веб дизайн і розробка сайтів, сайт для благодійної організації, швидкий сайт, оригінальний сайт, створення корпоративного сайту компанії

  • Тип роботи:
  • Тип роботи:
  • Тип роботи:
  • Тип компанії: