Поліграфічна продукція відіграє важливу роль для будь-якої компанії, адже це одночасно: айдентика, реклама та інформація для потенційних клієнтів. Студія mc design знає, як створити якісний дизайн поліграфічної продукції, що допоможе привабити нових клієнтів, підвищити впізнаваність бренду, продати товар чи виділити його серед інших.

Дизайн поліграфічної продукції - це розробка оригінального дизайну для рекламного плаката, листівки, буклета, презентації, рекламних банерів, афіш, каталогів, візиток, календарів. Створення поліграфічної продукції в студії mc design починається з розробки концепції, наступним етапом є підбір кольору, шрифту та ілюстрації. Після необхідних правок та затвердження макет готується до друку. 

Одним з елементів рекламної стратегії компанії може бути влучний дизайн буклета. Цей невеличкий рекламний документ містить основну інформацію про продукт чи послугу та є одним із найпопулярніших видів реклами. Він нагадує невелику листівку, що згинається в один або декілька разів, але при розробці буклета використовуються соковитіші відтінки з різноманіттям яскравих кольорів.

Буклети можуть містити інформацію як рекламного характеру (підігріти інтерес аудиторії до послуги чи продукту), так і інформаційного (ідеальний варіант для некомерційних організацій). Для більшого обсягу інформації необхідна розробка брошури або каталогу продукції. Такий вид поліграфічної продукції дозволяє вмістити весь бажаний багатосторінковий матеріал.

Успішність рекламного просування бренду напряму залежить від позитивного іміджу та впізнаваності компанії. Брендування - нанесення логотипа компанії на рекламні банери, афіші, зовнішні вивіски та іншу поліграфічну продукцію, є одним із найдієвіших засобів просування бренду.

Студія mc design створить унікальний дизайн для будь-якої рекламної продукції Вашого бренду.