Розробка каталогу - інтернет-магазину для офіційного постачальника NIBCO в Україні

Задача

Оновлення дизайну свого сайту для підвищення якості та сучасності.

Основні вимоги включали переклад сайту на дві мови, розширення функціоналу, створення онлайн-каталогу товарів, інтеграцію інтернет-магазину, легку систему оновлення цін, швидкий та функціональний сайт, SEO-оптимізацію та великі ілюстрації для кращого представлення продукції.

Процес

У процесі розробки, команда mc design працювала над створенням нового, сучасного дизайну, який відображає корпоративний стиль NIBCO і забезпечує зручну навігацію для користувачів.

Було проведено ретельне дослідження аудиторії та конкурентного середовища для ефективної розробки інтерфейсу та функціоналу.

Крім того, було здійснено переклад сайту на українську мову та інтегровано механізм для швидкого оновлення цін та продукції.

Результат

Після завершення проєкту був створений сучасний та інтуїтивно зрозумілий веб-сайт, що відповідає найвищим стандартам якості та функціональності.

Онлайн-каталог товарів дозволяє клієнтам легко знаходити та замовляти необхідні продукти, а інтегрований інтернет-магазин сприяє зручним покупкам. Швидка робота сайту та SEO-оптимізація забезпечують високий рейтинг на пошукових системах, а великі ілюстрації допомагають наочно представити продукцію компанії.

Результатом роботи стало покращення користувацького досвіду та збільшення конверсії на сайті NIBCO.

Дивіться також:

  • Тип роботи:
  • Тип роботи:
  • Тип роботи:
  • Тип компанії:
  • Тип компанії: