Розробка сайту для єдиного офіційного представника італійських брендів Imperial та Rinascimento.

Завдання

Розробити сучасний та функціональний інтернет-магазин, який відображав би елегантність та унікальність продукції JADOR, забезпечуючи зручний і приємний користувацький досвід.

Важливою особливістю магазину є те, що кількість унікального товару може бути обмеженою, тому важливо вчасно реагувати на наявність певних одиниць.

Процес

Експерти студії mc design провели детальний аналіз ринку та потреб цільової аудиторії, щоб створити унікальний, естетичний і зручний сайт. Вивчення конкурентів дозволило розробити концепцію, яка виділяється на ринку.

Команда розробила інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з мінімалістичним дизайном у нейтральних кольорах, щоб забезпечити зручність і простоту користування.

Крім того, була розроблена система фільтрів для швидкого пошуку товарів, а також система автоматичного оновлення бази даних, вартості та наявності товарів.

Результат

Студія mc design створили стильний інтернет-магазин для JADOR, який автоматично оновлює базу даних, ціни та наявність товарів.

Ця інноваційна система дозволяє оперативно реагувати на зміни в запитах клієнтів.

Легкість в користуванні для адміністратора забезпечує швидкий доступ до управління сайтом без складнощів і зайвих витрат часу.

Крім того, зручне приймання заявок і їх оперативна обробка сприяють покращенню обслуговування клієнтів, що в свою чергу позитивно позначається на загальних продажах JADOR.

Дивіться також:

На тему: сайт для інтернет-магазину, розробка сайту, сайт для магазину одягу, розробка каталогу товарів, розробка інтернет-магазину, сайт в нейтральних тонах, створення сайту каталогу, веб-дизайн і розробка сайту

  • Тип роботи:
  • Тип роботи:
  • Тип компанії:
  • Тип компанії: